neděle 22. listopadu 2020

Online aukce s Ančou a Pepíkem


 Dnešní doba není asi snadná pro nikoho, ale myslím, že zvlášť rodiče, kteří jsou na děti sami, to mají teď hodně těžké. Proto mě napadlo uspořádat v jejich prospěch aukci svých obrázků. Výtěžek půjde na konto neziskové organizace Klub svobodných matek, která pomáhá matkám samoživitelkám v jejich svízelné situaci.

Pro aukci jsem vybrala sedm obrázků ze seriálu Anča a Pepík. Můžete je vidět v závěrečných titulcích, kde jsou kolorované digitálně. Pro tuto příležitost jsem je teď vybarvila ručně, abych mohla do prodeje nabídnout originály, a ne tisky.

Všechny jsou na papíře velikosti A4, většinou na hladkém Bristolu (nepředpokládala jsem, že je budu vybarvovat, proto je to občas trochu flekatější, než bych si přála). Tuš, akvarel.

Jak to bude probíhat: 

Aukce bude trvat 14 dní ode dneška, tj. od 22. listopadu do 6. prosince 2020. Nabídku najdete také na mých fb stránkách a Instagramu, ale aktuální výši příhozů jednotlivých obrázků budu aktualizovat jen tady na blogu minimálně jednou denně.

Všechny obrázky mají startovací cenu 1000,- Kč. Starting price: 40,- €

Minimální příhoz: 100 Kč (4,- €)

Pokud máte o některý z obrázků závazný zájem, napište mi, prosím, zprávu s jeho číslem a s výší částky, kterou přihazujete, která musí být vyšší než jeho aktuální cena. Zprávu pošlete prosím buď na mail lucie_lomova@volny.cz nebo do zpráv na facebooku či instagramu.

Po ukončení aukce Vám sdělím číslo svého bankovního účtu, kam poslat peníze a požádám o Vaši adresu, kdam chcete vydražený obrázek doporučeně poslat. Poté, co dorazí na můj účet, pošlu Vám nejdéle do týdne bezpečně zabalený obrázek včetně účetního dokladu.

Z vybrané celkové částky odečtu pouze poštovné a 15% na daně, které z ní budu muset zaplatit, a peníze odešlu na účet nadace Klubu svobodných matek. Budu zde sdílet potvrzení o zaplacení.

1. Anča a Pepík - Skandál ve městě

Aktuální cena: 3500,- Kč (TJK) DRAŽBA UKONČENA

 

 

 

  2. Paní starostová a pan starosta - Skandál ve městě

Aktuální cena: 1600,- Kč (TJK) DRAŽBA UKONČENA


 

3. Náčelník a stařešina - U Starých Myšanů

Aktuální cena: 1300,- Kč (DJ) DRAŽBA UKONČENA  

 

4. Kustodka a ředitel muzea - U Starých Myšanů

Aktuální cena: 2500,- Kč (JB) DRAŽBA UKONČENA


 

5. Otík a Vilík - Starý Zubr 

Aktuální cena: 1500,- Kč (LČ) DRAŽBA UKONČENA


 

6. Anča a Pepík - Starý Zubr

Aktuální cena: 4400,- Kč (ŠT) DRAŽBA UKONČENA


 

7. Anča a Pepík - Čertovský hrádek

Aktuální cena: 4500,- Kč (DJ) DRAŽBA UKONČENA


 Žádné komentáře:

Okomentovat